YASAL UYARILAR VE TELİF HAKLARI

YASAL UYARI VE TELİF HAKLARI

Bu web sitesinin içeriğinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf vb.) KUTEL Hukuk & Avukatlık Ofisi'ne ait olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Bu hakları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olurlar. Sitede yer alan ve hukuken koruma altında bulunan eserler ancak kişisel kullanım amacıyla ve/veya bilgi edinme amacıyla kullanılabilir. Ticari kullanım amacı taşımasa dahi, kişisel kullanım ve bilgi edinme amacını aşar nitelikte olan çoğaltma-dağıtma fiilleri hak sahibi olan Avukat Ecenur TUNCEL UYANIK tarafından dava ve şikayete muhatap olabilecektir.

KUTEL Hukuk & Avukatlık Ofisi'nden yazılı izin alınmadıkça;

1. Bu sitede yer alan makale ve yazılar atıf kurallarına uygun olacak biçimde atıf yapılıyor olsa dahi kopyalanamaz. Sitede yer alan bir makalenin bir bölümünün veya tamamen kopyalanmak suretiyle kullanımının suç teşkil ettiği hatırlatılmalıdır.

2. Sitede yer alan eserlerin bütünü veya bir kısmı ya da sitenin bütünü veya bir kısmı değiştirilerek veya başka bir suretle diğer bir internet sitesinde kullanılamaz.

3. Avukat meslektaşlarımız, sitede yer alan makalelerin bir bölümünü veya tamamını dilekçelerinde kullanabilirler. Fakat bu kullanım hakkı genişletilemeyeceği gibi, web sitelerinde yahut başkaca yerlerde kullanım imkanı da sunmaz.

4. Türk Patent Marka Kurumu’nda tescilli marka konumunda olan “Kutel Hukuk” ibaresi ve logosu üçüncü kişiler tarafından kullanılamaz.

Saygılarımızla.

KUTEL Hukuk & Avukatlık Ofisi