SORUMLULUK REDDİ BEYANI

SORUMLULUK REDDİ BEYANI

KUTEL Hukuk & Avukatlık Ofisi ve Yazarlar, bu Sitede yer alan bilgilerin tam, doğru ve güncel olduğunu garanti etmemektedir. Bu Sitede yer alan makaleler, yazılar ve bilgi metinleri hukuki tavsiye niteliğinde sayılamayacağı gibi bağlayıcı da değildir. Sitede yer alan hukuki bilgi ve argümanların tamamı genel bilgilendirme amacıyla hazırlanmış olup, hukuki anlamda doğruluğu ve güncelliği garanti edilmemektedir.

Sitede yer alan tüm bilgiler ve hukuki bilgi içerir metinler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Ofis ve Yazarlar dilediği zaman, Sitenin her hangi bir bölümünü ya da herhangi bir yazının veya makalenin herhangi bir bölümünü değiştirebilir veya iptal edebilir.

Ofis, Site Kullanıcılarının bu siteden kaynaklanabilecek virüs kaynaklı sorunlarını önlemek amacıyla gerekli tedbirleri almış olmakla birlikte, bu konuda bir garanti vermemektedir. Herhangi bir indirme işleminden önce virüslerden korunma konusunda gerekli önlemlerin Kullanıcı tarafından alınması gerektiği unutulmamalıdır.

Site Kullanıcıları, İşbu siteye giriş yapmak / erişim sağlamak ile aşağıda sayılan hususları Site Kullanım Koşulu olarak kabul etmiş sayılırlar:

1. Kullanıcılar, bu sitede yer alan bilgilerin tam, doğru ve güncel olmayabileceğini kabul etmektedir.

2. Kullanıcılar, bu Sitede yer alan hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak, doğrudan veya dolaylı, her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan Ofis veya Yazarları sorumlu tutamayacaklarını kabul etmektedir.

3. Kullanıcılar, bu Sitede yer alan tüm bilgilerin bilgi paylaşımı amacıyla yayına alındığını, gerçek ve somut hukuki durumlara dayanan hukuki sorun ve uyuşmazlıklar hakkında hukuki tavsiye ve hukuki danışmanlık alınması gerektiğini kabul etmektedir.

4. Kullanıcılar, bu Sitede yer alan bilgilerin hukuki tavsiye veya hukuki danışmanlık kapsamında değerlendirilemeyeceğini kabul etmektedir.

5. Kullanıcılar, bu Sitede yer alan bir dokümanın indirilmesi nedeniyle virüs kaynaklı herhangi bir sorun yaşamamak için gerekli önlemleri almaları gerektiğini kabul etmektedir.

Saygılarımızla.

KUTEL Hukuk & Avukatlık Ofisi